• A2 Pasākumi

Rūgtais pārītis

Kā īsti radās "Rūgtais pārītis"?

Un varbūt kādam no Jums radās jautājums - kas ir Rūgtais pārītis ?


Tad varbūt sāksim ar šiem videoŠobrīd mums ir tikai divi stāsti (viens no tiem aizgūts), taču laika gaitā plānojam tos papildināt :)


Viss sākās ar to, ka kāzās vienmēr redzējām un piedzīvojām kādas amizantas situācijas. Braucot mājās, vienmēr tās apspriedām, slaukot no acs āboliem smieklu asaras. Līdz kādu dienu nolēmām - hei, varbūt mēģinam šos notikumus ekranizēt.


Ar to arī aizsākās pati ideja.


Viendien braucot mājup, prātojām, kā mēs sevi varētu dēvēt un kas īsti būs stāsta personāži - kāzu viesi, vadītāji, vai vienkārši dažādi tēli, atkarībā no situācijas? Un kā mēs dēvēsim šos stāstus.


Mums ļoti patika seriāla "Saldais pārītis" sižeti un tas, cik vienkāršs kadrējums ir izmantots. Nolēmām, ka šādu stilu varētu attīstīt arī savam skeču šovam. Brīdī, kad prātojām nosaukumu, Artai pazuda elpa, jo viņa nevarēja izteikt savu ideju :D Līdz brīdim, kad viņa pārspļāva pār lūpām : "Sāļais pārītis". Smējāmies vismaz 5 km :D


Taču vēlāk atskārtām, ka kāzās, lielākoties, dzirdams vārds "rūgts". Varbūt "Rūgtais pārītis"?


Kas tad īsti ir Rūgtais pārītis ?


Tie ir kāzu vadītāji, kuri ar vieglu ironiju un nelielu pārspīlējuma devu apspēlē dažādas situācijas kāzās. Dažādas kāzu tradīcijas, situācijas un mirkļus par kuriem parasti pasmejas ikviens, kurš bijis kaut vienās kāzās.


Rūgtā pārīša ceļojums ir tikai pašā sākumā. Piedzīvojumi vēl sekos :))4 views